• 20 Temmuz 2020 19:50
  • 0
  • 1 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

STH MICE’tan “Yeni Normal’le tanışın etkinlikleri

Bu haberi dinleyin
20 Temmuz 2020 STH MICE’tan “Yeni Normal’le tanışın etkinlikleri

STH MICE, Dell Technologies’in çeşitli ülkelerde düzenlediği Volume Partner Training, İş Ortakları Teknoloji günü ve DELL Live 2020’yi hayata geçirdi. 

Dijital ortamda gerçekleştirilen Dell Techonologies Volume Partner Training organizasyonu kapsamında Basketbol Antrenörü Oktay Mahmuti ile online eğitimi sağlandı.

Etkinlikte STH MICE katılımcılara “Yeni Normal’e geçiş döneminde yaşanacak yenilikler ve firmaların bu yeniliklere uyumu anlattı.

Konuyla ilgili bilgi veren STH Travel & MICE Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Özbabacan Stephan Hawking'in "Zeka değişime ayak uydurma becerisidir" sözlerine atıf yaparak, M.I.C.E olarak da bilinen toplantı endüstrisinin Hawking'in bu sözüyle yeniden yapılanıyor” dedi.

"Yeni normal" sonrasında da Webinar yönetimi, online toplantılar, sanal fuarlar, canlı yayınlar, online oyunlar düzenlediklerini söyleyen Özbabacan “STH olarak yeni dünyada yerimizidık” dedi.

Özbabacan 30 Haziran’da düzenlenen İş Ortakları Teknoloji Günü’nde ise katılımcılarla değişen dünya, yeni normalde iş akışları ve teknolojik gelişmeler ile gelecek öngörülerin eleındığını söyledi. 

Zoom buluşmaları ile gerçekleştirilen online etkinliklere aralarında Kaan Sekban ve Mahfi Eğilmez’in de olduğu kişilerin yerdığı ödül töreninde, Dell Technologies iş ortakları ödülleri verildi.