• 02 Mart 2024 02:44
  • 0
  • 1 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

Tur operatörleri Rusya’dan Türkiye uçuş sayılarını artırıyor

Bu haberi dinleyin
02 Mart 2024 Tur operatörleri Rusya’dan Türkiye uçuş sayılarını artırıyor

 

Tur operatörleri, yaz sezonunda Rus şehirlerinden Türkiye'ye uçuş programlarının genişletiyor.

Coral Travel, Moskova, Yekaterinburg, Novosibirsk ve diğer 5 şehirden Azur Air ile, St. Petersburg, Kazan, Kaliningrad ve diğer 5 bölgeden de ile Antalya'ya uçuş planlıyor.

Anex, Ege bölgesi için Dalaman'a Samara, Ufa, Çelyabinsk ve Mineralnye Vody'den dört yeni rota planlanıyor. Novosibirsk, Yekaterinburg, Tyumen ve Soçi'den de'a uçuşlar planlanıyor.

Anex, Moskova'ya ek olarak aralarında; Kazan, Yekaterinburg, Novosibirsk Perm ve diğer 17 Rus şehrinin de olduğu yerlerden Antalya'ya uçuşlar düzenleyecek. 

Anex,, Azur air ve Pegasus'un direkt uçuşlarını kullanacak.

Fun & Sun da Ural Havayolları ile, 2024 yazı için Moskova'dan Antalya, ve Dalaman'a yeni seferler planlıyor. Buna ek olarak, taşıyıcı ilk kez üç havalimanından daha - Yekaterinburg, Volgograd ve Soçi’den Antalya’ya uçacak.

Southwind Airlines, Pegas Touristitik ile ortaklaşa Volgograd, Mineralnye Vody, Soçi ve Nizhnekamsk'tan Antalya'ya yeni rotalar açacak. Şirket, Nisanının sonundan itibaren 25 Mayıs'ta Nizhnekamsk'tan diğer şehirlerden uçuşlara başlayacak.

Southwind Airlines, Moskova ve yukarıda belirtilen 4 şehre ek olarak, Novosibirsk, St. Petersburg, Krasnoyarsk, Kazan dahil olmak üzere 13 Rus bölgesinden daha Antalya'ya uçacak.ayrıca Pegasus ile Moskova, St. Petersburg, Kazan ve Yekaterinburg'dan Dalaman'a.'a uçacak.

Biblio-Globus da Aeroflot ile Moskova'dan günlük uçuşlara ek olarak, St. Petersburg, Kazan, Yekaterinburg, Samara ve diğer şehirlerden Türkiye’ye uçacak.

Ural Havayolları'na ek olarak, tur operatörü Fun & Sun, müşterilerini Red Wings, Corendon, Pegasus, AZUR air, Azimuth gibi diğer havayollarının uçuşlarıyla Türkiye'ye götürmeyi planlıyor. Uçuş programının 17 Rus şehrini kapsaması bekleniyor.

Intourist, de 17 şehrin havalimanlarından 9’i Dalaman'a, 7'si Antalya’ya uçuş planı yapıyor. Intourist  Azur Air ve Pegasus ile uçacak.