• 09 Kasım 2022 01:37
  • 0
  • 1 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

ICCA’nın yeni başkanı Marta Gomes oldu

Bu haberi dinleyin
09 Kasım 2022 ICCA’nın yeni başkanı Marta Gomes oldu

 

Kısa adı ICCA olan Uluslararası Kongre ve Toplantılar Birliği’nin Polonya Kraków'da gerçekleşen 61. Kongresi'nde, Marta Gomes başkanlığa seçildi.

Viparis Genel Müdür Yardımcısı ve ICCA'nın uluslararası etkinlik ve toplantı endüstrisinde satış temsilciliği yapan Gomes, ICCA Başkanlık bayrağını kendisini destekleyen James Rees'ten devraldı.

Kongrede yaptığı konuşmada “Önümüzde mavi bir gökyüzü var. Geçmiş parlak günlerin yeniden geri geleceğine inanıyorum “diyen Marta Gomes, “Ancak önümüzde duran zorluklara da her zamankinden daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Sektörümüzün değeri hakkında net, gururlu veırt edici bir sesle konuşmalıyız. Kendimize güvenimiz olursa, karşılaşabileceğimiz zorlukları da aşabiliriz” şeklinde devam etti.

Başkanlık göreviyle birlikte ICCA’nın tarihsel mirasını da devraldığına dikkat çeken Gomes,  ICCA üyelerinin geliştirilmiş dijital araçları kullanarak somut ve etkili bir şekilde ilişki kuracaklarını umduğunu söyledi. ICCA mirasını ve üyelerin çabalarını takdir ettiğini vurgulayan Gomes şunları söyledi: “Yeni yetenekleri, 'yarının genç liderlerini' topluluğumuza davet etmek istiyorum. Yaptığımız bazı şeyleri gözden geçirip, sunduklarımızı üyelerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlamanın zamanı geldi. Başkan adayları Gregg H. Talleyile Daniel Palermo'yu kampanyalarından dolay kutluyor, önümüzdeki yıllarda onlarla yakın çalışma işbirliğini sürdürmeyi dört gözle bekliyorum.”