• 13 Mayıs 2024 07:51
  • 0
  • 1 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

Ela Excellence’a Didim, Bodrum ve Kemer’de üç otel daha eklenecek

Bu haberi dinleyin
13 Mayıs 2024 Ela Excellence’a Didim, Bodrum ve Kemer’de üç otel daha eklenecek

 

Antalya’teki Ela Excellence oteline Didim, ve Kemer’de üç otel daha eklenecek.

Bünyesindeki yatırımlarını artıracaklarını söyleyen Özak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, "Turizmde üç yeni otelle en büyük gruplardan biri olacağız" diyor.

Haftalık ekonomi Dergisi Ekonomist’ten Levent Levent Gökmen Demirci’ye konuşan Özak, 450 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını söylüyor.

Özak Global Holding, Özak Tekstil, İnt-Er Yapı, Aktay, Özak GYO, Akyön Tesis Yönetimi şirketleri Özak GYO’nun yatırım planları konusunda bilgi veren Ahmat Özbalık şunları söylüyor:

“Turizmde de büyüme planımız var.de yapacağımız yeni yatırımlarla 2028 yılında Türkiye'nin en büyük gruplarından biri olmayı planlıyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda önümüzdeki dönemde Didim'de tahsisini aldığımız araziye, ve Kemer'de de kendi arazilerimiz üzerine üç yeni otel projesi geliştirmeyi planlıyoruz. Bu tesislerin detayları ve yatırım büyüklükleri yılın sonuna doğru netleşir.rıca 2028 yılı sonrasında İstanbul, İzmir ya da kültürel zenginliği olan başka bir kentimizde Ela markası ile şehir oteli yapabiliriz. Yine 2028 sonrasında Ela markası ile yurtdışında şehir oteli ve resort otel açabiliriz.”