• 28 Ağustos 2020 23:08
  • 0
  • 1 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

Jet2 Balear Adalarını 2020 programından tamamen çıkardı

Bu haberi dinleyin
28 Ağustos 2020 Jet2 Balear Adalarını 2020 programından tamamen çıkardı

İngiliz hava yolu şirketi ve tur operatörü,'nın Balear Adaları'na dönük tüm operasyonlarını yıl sonuna kadar iptal etti.

İngiltere'nin, adalar dahil,'nın tamamını 'güvenli ülkeler' listesinden çıkarmasının ardından zor durumda kalan tur operatörü ve hava yolu şirketi, Balear Adaları'na dönük uçuş ve tatil programını 2020 yılının sonuna kadar durdurduğunu açıkladı.

Mirror'da yeran habere göre şirket, iptalden dolayı mağdur olan yolculara 'tam geri ödeme' yapacak. tarafından yapılan açıklamada, söz konusu kararın seyahat sektöründeki belirsizlik ve hükümetinin seyahat uyarıları nedeniyleındığı belirtildi. Açıklamda, ''Tatilini sabırsızlıkla bekleyen müşterilerimize böyle bir duyuru yapmak zorunda kaldığımız için üzgünüz. İptal edilen rezervasyonlar için tam geri ödeme sağlayacağız.'' denildi.

Açığa çıkan 100 bin koltuk üç ülkeye kayabilir

Jet2'nun, iptal edilen turlar için müşterilerine daha fazla seçenek sunmak adına yüzlerce yeni uçuş duyurduğu belirtiliyor. Açığa çıkan 100 bin koltuğun Türkiye, ve Portekiz gibi destinasyonlara kayabileceği ifade edildi