• 06 Haziran 2024 08:42
  • 0
  • 1 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

FTI iflası: TUI Bakan Ersoy'la görüşmek için Türkiye'ye geldi

Bu haberi dinleyin
06 Haziran 2024 FTI iflası: TUI Bakan Ersoy'la görüşmek için Türkiye'ye geldi

 

TUI Group CEO'su Sebastian Ebel ve TUI Merkez Bölge CEO'su Stefan Baumert Türkiye'ye maksimum destek göstermek için Kültür veı Mehmet Nuri,ı, TÜROFED, AKTOB, oteller ve diğer paydaşlarıyla görüşmek üzere bugün Türkiye'yi ziyaret etti.

FTI iflas etti, TUI'la görüşmek için Türkiye'ye geldi

Sebastian Ebel ve Mehmet Nuri, sürdürülebilir büyüme için stratejik bir plan üzerinde çalışmak için mutabık kaldılar. TUI yöneticileri yaz sezonunun kalan kısmının yanı sıra önümüzdeki kış ve gelecek tüm sezonlar için, kendi havayollarının uçuş sıklığını da gözden geçirerek ekstra kapasite eklemeyi planladıklarını söylediler.

TUI yöneticileri şu açıklamaları yaptı:

"TUI hızlı bir şekilde reaksiyon göstererek müşterilerinin yanı sıra perakende,ve otel partnerlerini de desteklemektedir. Örneğin; TUI, cazip tekliflerle bir Türkiye satış promosyonu başlattı ve yeni yaz sezonu rezervasyonları için müşteri depozitolarından feragat etti.

Perakende mağazaları, ekstra maliyetlerini karşılamak üzere yeni Türkiye rezervasyonları için ekstra bir komisyon almaktadır. TUI, 4 Haziran - 11 Haziran tarihleri arasında, 22 Aralık 2024 tarihine kadar olan seyahat dönemindeki yeni rezervasyonlar için özel Sun300 promosyonunu sunmaktadır. Paket rezervasyonlarda 300 Euro'ya varan tasarruf mümkün."