• 10 Eylül 2020 12:22
  • 0
  • 1 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

Dedeman Kastamonu ve Zonguldak’a iki yeni atama

Bu haberi dinleyin
10 Eylül 2020 Dedeman Kastamonu ve Zonguldak’a iki yeni atama

 

Dedeman Grubu’nda uzun yıllardır çalışan iki kişi Tamer Bektaş ve Atila Manav, yeni görevlerine atandılar.

Park Dedeman Kastamonu Genel Müdürlüğü görevine Tamer Bektaş, Atilla Manav da Dedeman Zonguldak’a Genel Müdür Vekili olarak atandı.

Tamer Bektaş, Kariyer hayatına 1987 yılında başladı. 2004 yılında Dedeman Ailesi’ne katıldı.

Tamer Bektaş, 5 yıl boyunca sırasıyla; Dedeman Antalya Hotel & Convention Center’da Ön Büro Müdürü, Dedeman Olive Tree - Girne K.K.T.C.’de Genel Müdür, Dedeman Antalya Hotel & Convention Center’da Otel Müdürü olarak görevdı.

Bektaş, 2009-2019 yılları arasında ise Wyndham Hotels & Resorts ve Otelleri’nde yurt içinde ve yurt dışında Genel Müdür olarak çalıştı. En son Dedeman Grubu bünyesinde yeranDedeman Zonguldak’ın Genel Müdürü olarak görevan Tamer Bektaş, Eylül ayı itibariyle Park Dedeman Kastamonu’nun Genel Müdürü oldu.

Atila Manav da Dedeman kariyerine Dedeman Palandöken’de Muhasebe Müdürü olarak başladı ve bu görevi 1995 ile 2000 yılları arasında sürdürdü. 

Atila Manav, 2002-2005 yılları arasında Dedeman Muhasebe Müdürü, ardından Dedeman Ankara Mali İşler Müdürü olarak görev yaptı.2012 yılında Dedeman Grubu’na tekrar katılan Atila Manav, sırasıyla Park Dedeman Denizli, Dedeman Erbil, Dedeman Öskemen, Dedeman Palandöken ile Dedeman Palandöken Ski Lodge’da Mali İşler Müdürü olarak kariyerine devam etti. Zonguldak’ın ilk 5 yıldızlı oteli olan Dedeman Zonguldak’ta 2018 yılından beri Mali İşler Müdürlüğü görevini sürdüren Atila Manav, Dedeman Zonguldak Genel Müdür Vekili olarak atandı.